Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 21:45   #650
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Ja akurat myślałam o farbie drogeryjnej - (Recital Preference Excellence czy jakkolwiek brzmi jej nazwa). Powiem tak: majirela troszkę się boję, bo generalnie jestem beztalenciem i do tej pory farbowałam na własną rękę tylko piankami (John Frieda i L'oreal).

Za pierwszym razem pianka wyszła super, za drugim wybiła mi rudość z odrostu i nie do końca ładny kolor wyszedł* :/ Teraz spróbuję pianki kolejny raz, ale na przyszłość chcę spróbować czegoś innego. Boję się, że farby fryzjerskie (majirel?) będą zbyt skomplikowane w obsłudze, bo ja naprawdę mam dwie lewe ręce. Czy naprawdę różnią się od drogeryjnych, czy nie ma różnicy?

*Za pierwszym razem użyłam innego koloru niż za drugim: za pierwszym 9A Light Ash Blonde, który wyszedł ciemniej niż potrzeba, ale chłodno i ładnie, za drugim mnie podkusiło na 10B Extra Light Beige Blonde, który wyszedł znacznie bardziej żółto i niezbyt ładnie.
__________________

Edytowane przez Juliszka
Czas edycji: 2011-05-18 o 21:53
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora