Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-21, 16:07   #1475
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27046801]Czyli trzeba się pobrudzić, żeby się umyć? [/QUOTE]
Wychodzi na to, że tak
Ale nie martw się, ja uzywam już kilka dni, a mulatką jeszcze nie jestem w sumie to szkoda, bo trochę opalenizny by mi sie przydało ...... z tego co napisali na stronnie producenta, to działanie mydła węglowego idzie w zupełnie odwrotnym kierunku - systematyczne stosowanie rozjasnia naskórek. Ciekawe z jednej strony - mydło czarne, ale skórę rozjasnia

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Wyrwałam dzisiaj siłą moją przesyłkę z tangle teezer z poczty - paczka leżała tam od 3 dni, ale po co mi ja przynosić albo chociaż zostawiać awizo? Dziwne mam wymagania....

Oczywiście od razu poleciałam do łazini umyc włosy
POwiem tak - bez ciągnięcia włosów sie nie obyło, ale w porównaniu z grzebieniem lub szczotką to.....nie, tego nie można porównywać. Różnica jest ogromniasta!!! Wcześniej dzieliłam włosy na pasma, trzymałam ręką przy skórze i dopiero rozczesywałam, ściskając mocno, żeby sie z bólu nie posikać... Teraz 1 minutak i włosy rozczesane nawet zębów z bólu nie musiałam zaciskać.

Dziewczyny, chyba Was ozłocę za podpowiedź kupna tej szczotki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora