Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-01, 14:51   #636
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Właśnie jestem po użyciu CC z rozbiórki zygmusia, więc nie wiem jaki to kolor (chyba niebieski).

Jestem bardzo oszołomiona po pierwszym użyciu, bo nie wiem jak opisać efekt Cera jest jaśniejsza, ale nie rozpromieniona. Jest tak jakby wybielona, ale nie biała, CC nie nadał jej koloru. Ogólnie uważam, że wszystkie bladolice powinny go przetestować, a nóż widelec

Krycie nie jest dla mnie zadowalające, ale właśnie istnieje to "coś", że wszelkie niedoskonałości nie są widoczne Może to właśnie sprawka tego wybielenia ?

Co jeszcze: kremu w ogóle nie czuć na twarzy, uczucie jest takie, jakbym się przypudrowała czymś transparentnym, co ukrywa niedoskonałości, ale nie można tu mówić w żadnym wypadku o efekcie pudru na twarzy. Co więcej, nie czuć, żeby się cokolwiek miało na twarzy.

Osobiście powaliły mnie ogólnie wrażenia po zastosowaniu, ale nie efekt (nie miałam efektu zdrowej, wypoczętej buzi).
Będą dalsze testy. Mam nadzieję, że przy dłuższym używaniu powiem coś więcej, niż ten bełkot wyżej Ale uwierzcie mi, nie da się tego CC jednoznacznie opisać
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora