Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 20:13   #4272
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale fajny weekendzik miałaś
też muszę jakoś w tygodniu na słonko wyskoczyć
no fajny fajny leć na słonko koniecznie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny-ja również podtrzymuje moje zdanie-w prostych lepiej
i również jak Snow mi się nasunęło, żebys pocieniowała włoski przy buzi
a już mowie dlaczego-masz drobną buzie i fajnie by to wyglądało

a ja wróciłam własnie z Douglasa- razem z przemiłą Panią wybierałysmy mi kompakt do buzki
nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, jak spojrzała na mnie i "hmm..Pani ma ciemną karnacje, wiec moze ten..."
zawsze jak chodziłam to było na odwrót "ojj ale Pani jasniutka, to jedyneczka bedzie najlepsza"

kupiłam w koncu Max Factor Creme Puff nr 34 Sun Frolic
a potem się rozglądałam za pomaranczowymi pomadkami, przetestowałam chyba z 10 najlepiej mi pasowała Givenchy nr 14 fruity orange, ale za 120
majac mazniecie na rece poszłam do Rosska i obczaiłam tę Kitkulkową manhattana i wiecie co?? one są identyczne zatem kupiłam ją

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aa i jeszcze Wam powiem-poszłam do fryzjerki spytac sie o refleksy to spojrzała na mnie i stwierdziła, że już sa tak jasne, ze tylko moze rozjasniaczem zrobic, a potem spojrzała drugi raz i przy wszystkich "radziłabym Pani refleksy ale ciemniejsze, nie bedzie pani taka rozmyta" i nagle wszyscy na mnie
potem się oglądałam w lustrach czy rzeczywiscie jestem rozmyta
moze faktycznie miodowe refleksy by sie przydały..
to samo napisałam Bunny o drobnej buzi

a fryzjerką się nie przejmuj moim zdaniem miodowe refleksy do tego co masz teraz na główce to tak srednio by było

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Sama jest rozmyta, baba wredna jedna Wogóle nie bierz tego do siebie, mi niektóre babki mówią że wyglądam jak mała dziewczyneczka
Ale jakoś na ulicy czesciej słysze "dzień dobry slicznej pani"

Daj znać jak sie bedzie creme puff sprawował Sama sie chciałam w niego zaopatrzyć ale problem z kolorkiem był bo ten najjasniejszy podobno robi sie troche rozowy natwarzy Wiec zostałam przy tradycyjnym podkładzie. Mam nadzieje że ten PhotoReady bedzie tak samo ładnie rozswietlał mi buźke jak ten Astor co go mam
A na puder czaje sie z My Secret ten sypki
ja mam ten puder sypki my secret świetny jest, nie nadaje koloru a matuje fajnie i sądzę, że prędzej się przeterminuje niż go zużyję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora