Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza licealistki tuż przed 18 ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-10, 17:13   #4
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do xRaissa
Farbowanie włosów mających kilka odcieni. Jak nadać jednolity kolor?

Witajcie!
Szukałam takiego tematu na forum lecz nie znalazłam. Mój problem polega na tym że mam kilka odcieni jasnego blondu końcówki ok 14 cm mają kolor prawie biały, środek złoty a reszta włosów kolor pszenicy + 2 cm odrosty ciemny blond. Zawsze farbowałam włosy tą samą farbą Schwarzkopt - Natural & Easy kolor nr 532- perłowy jasny popielaty blond. Marze wy nareszcie mieć w miarę jednolity kolor - blond , jednak nie typowy jasny lecz raczej słoneczny bądź perłowy jednak moje włosy mają także pasemka w niejednolitym kolorze które mam akurat od urodzenia. Czy istnieje jakiś sposób by moje włosy nie dzieliły się już kolorystycznie na pasma? Nie stać mnie na drogiego fryzjera, wspomnę też że ich się obawiam zawsze szkodzi tylko moim włosą .. Włosy mam 5 cm za talie, proste , nie są zniszczone chociaż nad ich wyglądem można popracować jeszcze. W załączniku dodaje zdjęcie włosów

Z góry przepraszam za chaos w mojej wypowiedzi, jednak dość trudno jest mi pisać gdyż mam palca u prawej dłoni w szynie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0185.jpg (42,1 KB, 208 załadowań)
__________________
włosy: 76 cm , olejowanie i sporadyczne laminowanie od 10.12.2012 r
waga: 55 kg przy 172 cm : utrzymać wagę i kształtować!

Edytowane przez xRaissa
Czas edycji: 2011-12-10 o 17:17
xRaissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując