Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 19:22   #1888
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3514293 7]Jaśniutkie (tzn cieliste ale nie "opalony" kolor...) i cieniutkie. Białe to... ja nie wiem... może nie tyle dziecinne co mniej eleganckie chyba [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
[fisco, ja bym szukała jasnych, cielistych i jak najbardziej cieniutkich rajstop.
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja tez jestem za takimi rajstopami - gatta ma takie w swojej ofercie, kolor nazywa się 'panna' (!) i jest jaśniutką kością słoniową, nie widzilam nigdzie jaśniejszych.
dzięki wszędzie gdzie się rozglądałam nie znalazłam jasnych cielistych, tylko właśnie takie ciemne, brązowe wręcz. Udam się na jakieś większe stoisko Gatty, dzięki

nie pękajcie dziewczyny opalenizna i poparzenia zejdą prędzej czy później Ja podejrzewam że w połowie sierpnia się mogę mocno spiec, bo jadę na 4 czy 5 dni na festiwal - Hip Hop Kemp mam nadzieję, że choć w to największe słońce uda mi się filtrować, choć w takich warunkach logiczne myślenie siada. A podkład żaden i tak nie będzie pasował, bo gdzie ja znajdę coś tak brudno-oliwkowego?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora