Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - chce sie zmienic, chce byc piekna...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-22, 13:35   #36
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Cytat:
Napisane przez weraaa900 Pokaż wiadomość
poniewaz stwierdzilam ,z e moje zycie skupia sie wokol mioch kompleksow, postanowilam cos w nim zmienic, nigdy nie czulam sie piekna , szczerze to uwazam ze jestem brzydka;( dlatego mam nadzieje ze mi pomozecie

mam 18 lat
piwne oczy, ciemny blond choc czesto mowia mi zer mam mysi kolor, mam dosc blada problemowa cere przez lata walczylam z tradzikiem teraz na pamiatke mam blizenki

ostatnio nie farbuje wlosow, po traumatycznej wizycie u fryzjera staram sie je zapuscic moim marzeniem jest miec dlugie wlosy, mam okragla buzie i nie mam kompletnie pomyslu jaka fryzura do mnie pasuje

nie wiem inne dziewczyny potrafia cos ze soba zrobic a mi to jakos nie wychodzi

pomocy
Do okrągłej twarzy najlepiej pasuje asymetryczna "postrzepiona" grzywka zasłaniająca tylko część czoła. Aby wysmuklic twarz grzywka powinna być puszysta i uniesiona. Dobrze będzie Ci w długich włosach ale powinny być lekko pofalowane lud w tzw. artystycznym nieladzie i wyrazistym kolorze niezbyt jasnym, co sprawi ze Twoje rysy twarzy będą delikatniejsze. Jeśli chodzi o farbowanie włosów może popróbuj zmywalne produkty.
eliza1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując