Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-05, 11:01   #2119
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Potwierdzam, wszystkie ciuchy na Grouponie to podróby, byłam z Tż w 2 hurtowniach, które zaopatrują sprzedawców z Grouponów i towar MASAKRA, nawet LV za 150zł się znalazła i Pan był święcie przekonany, że to oryginał, TH, lacoste, adidas, D&G.. Byłam w szoku, że tyle rzeczy przez tą stronę się sprzedaje, firmy trzepią niezłą kasę a klienci potem piszą po forach, że ciuchy TH to szajs, co się po paru praniach niszczy;/
Nie mam doświadczenia z gruponem, ale kiedyś kupowałam tż polo TH z allegro, jak wiadomo też z wątpliwego źródła, pamiętam, że ten sprzedawca miał również sklep internetowy i wystawiał swoje produkty na jakimś gruponie czy gruperze już nie pamiętam dokładnie. Zaryzykowałam zakup, bo tż kupuje również ubrania w salonie TH w Klifie (ale ze względu na ceny głównie na wyprzedażach) i stwierdziłam, że jak otrzymam to polo to porównam z tym które mam z salonu (a kupowałam takie samo bo niechcący zniszczyłam mu je wybielaczem ). Poza tym cena mnie skusiła , coś ponad stówę podczas gdy w salonie ponad dwa razy drożej. Okazało się, że są identyczne, a porównałam dokładnie wszystko, materiał, wielkość, wszywki nawet czcionki na wszywkach. . Więc, albo super podrabiają, albo w salonach też sprzedają podróby .
To się oczywiście tyczy tego konkretnego sprzedawcy, nie uogólniam, bo różnie to bywa .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora