Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF (BU)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-12, 16:29   #30
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF (BU)

Nareszcie moge zrecenzowac to serum, chociaz uzywam go od paru miesiecy czekalam na prawde dlugo by miec pewnosc, ze recenzja jest rzetelna.

Balam sie tego serum wiec podchodzilam do niego bardzo nieufnie i na poczatku uzywalam tylko dwa razy w tygodniu by zobaczyc, czy nie ma negatywnego wplywu na moja cere.
Moja kolezanke bo nim wysypalo, a ja sama mam cere naczynkowa sklonna do czerwinienia wiec nie chcialam sobie zaszkodzic. Nigdy nie uzywalam niczego z aktywna wit. C wiec nie wiedzialam do konca, czego sie spodziewac.
Jednak z tygodnia na tydzien zaczelam zauwazac, ze nic zlego sie nie dzieje wiec postanowilam wprowadzic je do codziennej pielgnacji i teraz koncze juz cala buteleczke, ktorej data waznosci sie konczy za pare dni!

Po nalozeniu na twarz wyczuwam delikatne pieczenie, ale jest ono jak najbardziej znosne i nie drazniace.
Zauwazylam, ze skora ma ujednolicony kolor, a delikatne przebarwienia po wypryskach zblakly i zrobily sie prawie niewidoczne.
Nie wiem, czy to zasluga serum, ale dosc rzadko wyskakauja mi krostki na brodzie, co dzialo sie kiedys dosc nagminnie.
Uzywam zarowno na dzien pod krem jak i na noc przed kremem.
Serum pozostawia delikatna warstwe na twarzy, ale nie jest ona raczej lepiaca.
Uzywam rowniez pod oczy.
Nowe zmarszczki sie nie pojawily, twarz jest gladka i napieta.
Super by bylo gdyby jeszcze wplywalo zbawiennie na pory, ale i tak jestem bardzo zadowolona i na pewno zamowie kolejny zestaw.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując