Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szara matka nastolatka i potrzeba zmiany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-24, 13:15   #10
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Moim zdaniem miodowe pasemka dodadzą Ci jedynie pospolitości, w tym kolorze zdecydowanie pięknie wyglądasz Może jedynie jakieś mgiełki nabłyszczające/ jedwab, bo wyglądają na matowe.
Postawiłabym na eyeliner, czerwoną szminkę i róż rozświetlający (jakieś meteoryty, kuleczki etc.).Modelowanie i rozświetlenie, to na pewno by pomogło nadać buzi trochę blasku.
Boska oprawa oczu !
Bardzo mi miło i dziękuję, że podoba Ci się mój obecny kolor włosów, mam go juz długo, stąd może ta potrzeba zmian staram się je olejować, poczytam o tych mgiełkach nabłyszczających, teraz muszę poważnie dbać o włosy, bo jak pisalam wcześniej ich kondycja pozostawia wiele do życzenia, ale może do wiosny jakoś je uzdrowię tylko cały czas myslę, co z tym kolorem, żeby nie dodawał mojej cerze koloru ziemi nie mogę używac mocnych podkładów, bo mam na wszystko prawie uczulenie...a o modelowaniu też doczytam i jeszcze raz dziękuję
jak zrobię sobie taki makijaż, jaki proponujesz to podrzucę do oceny

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Jesteś piękna
Wg mnie włosy trochę zbyt ciemne i nieco się posmutniają, zrobiłabym taki jakiś brąz w stylu mlecznej czekolady albo pasemka.
I jeszcze raz bardzo bardzo dziekuję jesteście niemożliwe

przeszedł mi przez glowę pomysł, żeby zafarbować odrost kolorem w stylu czekolady lub orzechowego brązu, a masz może jakąś konkretną farbę na myśli? nie mogę z amoniakiem, ze względu na osłabione cebulki włosów, ostatnio używam Olia...zanim zejdzie cały kolor to trochę czasu minie a nie zdecydowalabym się teraz na dekoloryzację, bo to by było dla nich zabójcze
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując