Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szara matka nastolatka i potrzeba zmiany
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 22:59   #12
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo dziekuję za miłe słowa

od razu poszukałam w sieci zdjęć tej aktorki, rzeczywiście piekna kobieta i chciałabym tak wyglądć, ale jeszcze raz podkreślę, że dziękuję za porównanie do niej, to będzie dla mnie inspiracja i wyzwaniem, żeby podoskoczyć do tej wysokiej porzeczki zamieszczę jej zdjęcia, które podobają mi się najbardziej z jej makijażem i włosami, myślisz, żeby pojść w tę stronę? Jasnoróżowa pomadka matowa czy połysk? I mam jeszcze jeden problem...nigdy, ale to przenigdy nie nakładałam różu, tu musiałabym się mocno podszkolić

Pierwsze zdjęcie to wersja wieczorowa? Na drugim chyba klasyka podoba mi się kolor włosów na tym ostatnim, ale nie wiem, czy byłoby mi w nim dobrze
Odnosnie nakladania rozu-jest sporo fajnych filmikow na youtubie nauczysz sie blyskawicznie. Poszłabym wlaśnie w stronę Carole -masz tak zjawiskowy typ urody jak ona, nie potrzebujesz juz zdobien dodatkowych, w prostocie rozkwitniesz. Juz oszalamiasz swoja urodą zresztą Pytasz o pomadkę-czy z byskiem czy matowa-to jest kwestia stylizacji, choc sama ostatnio zachwycam sie matami na sobie, ale maty sa wymagajace-trzeba miec duze usta w nienagannm stanie bo wysuszaja bardzo. Zreszta probuj-makijaz i kosmetyki to przyjemnosc. Mam opanowane swoje kolory, a nadal najbardziej lubie spedzac czas wybierajac kolorowke, poszukujac idealnego odcienia lub probujac czegos nowego. Caly czas sie zastanawiam jakim jestes typem urody czy cool summer czy soft autumn i chyba jednak soft autumn-.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując