Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-20, 22:07   #277
201701091250
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Od jakiegoś czasu śledzę wątek i jestem pod wrażeniem efektów olejowania na Waszych pazurkach. Pięknieją z każdym dniem! Bez większego zastanowienia półtora tygodnia temu sama zaczęłam kuracje osławioną Alterra (mango i papaja), którą wcześniej używałam zamiast oliwki do ciała. Już się cieszyłam, bo paznokcie się wzmocniły, nie były już przesuszone. Ale od dwóch dni mam przy wolnym brzegu na obu krańcach paznokcia białe plamki, które najwyraźniej postępują w stronę macierzy... Nigdy nie miałam żadnych problemów z paznokciami (z wyjątkiem kruchości czy sporadycznego rozdwajania), więc nie do końca wiem skąd te zmiany. Obawiam się, że tak mogą wyglądać początki onycholizy. Dodam, że wszystkie paznokcie mają mniejsze lub nieco większe zmiany, a olejek stosowałam przez cały czas na zupełnie gołe paznokcie... może tu był mój błąd? Wiem, że większość z Was zwyczajnie malowała paznokcie, tak jak zawsze, ale marzyły mi się szybkie efekty... Moje drogie, czy to możliwe, żeby olejek spowodował onycholize? Miałyście jakieś zmiany na paznokciach podczas kuracji? Okropnie się zmartwiłam... Mam nadzieję, że doświadczone w olejowaniu coś mi podpowiecie...
201701091250 jest offline Zgłoś do moderatora