Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-17, 14:44   #4987
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że dzięki tobie widzę to teraz z innej perspektywy. Jednocześnie wydaje mi się, że hybrydy jakby już dawno stały się zwykłym domowym zabiegiem. Jakby odarto je z tego, że niby są tylko dla specjalistów. Tak mi się wydaje po prostu. Tym bardziej, że kobiety w domach robią wiele różnych zabiegów, produktami sprzedawanymi normalnie w sklepach i po prostu jak nie potrafią to zrobią sobie krzywdę. Więc nie twierdziłabym upracie, że hybrydy tylko dla specjalistek z dyplomem. Jednocześnie jako taka obdarowana blogerka raczej informowałabym czego nie robić, jak nie robić, na co uważać. Pod warunkiem, że sama bym o tym wiedziała lub została przeszkolona przez producenta. Bo tak jak piszesz, czasami takie filmiki oglądają "tępe nastolatki" które bez refleksji potrafią rzuć się na hit.

Chyba trochę zamotałam? Uważam że hybrydy są dla ludzi, do domowego użytku też. Ale dla ludzi z rozumkiem i chociaż odrobiną wiedzy.
W mojej swiadomosci hybrydy nigdy nie byly chemicznymi, niebezpiecznymi substancjami A wiadomo, ze myslec trzeba zawsze, bo nawet banalna czynnosc nieostroznemu moze zrobic krzywde Jak dla mnie jedyne niebezpieczenstwo jakie jest z nimi zwiazane to ryzyko uczulenia.

W kazdym razie ja uwazam, ze wlasnie hybrydy sa jak najbardziej odpowiednie do tego by wykonywac je w warunkach domowych. Naklada sie je jak zwykly lakier, sciaganie tez jest banalnie proste, lampy UV sa teraz taniutkie (kilka lat temu to koszt kilkuset zlotych). No generalnie sa bardzo latwe w osbludze, nie wymagaja bog wie jakich umiejetnoscy, czy zdolnosci.

Wyzsza szkola jazdy jest dla mnie z zelami, bo tutaj trzeba i plytke odpowiednio przygotowac, wiedziec ile tego zelu nalozyc, pozniej trzeba wiedziec jak sciagac zeby tej plytki sobie nie uszkodzic, do tego trzeba zainwestowac wiecej kasy ,bo jest koniecznosc zakupu m.in pedzelkow, tego pochlaniacza pylu czy co tam jest itd.. I zele rzeczywiscie zostawilabym profejonalistom, niech sie bawia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora