Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-02, 19:48   #4999
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Ja juz tez o tym pisalam, zamowilam na tru Shiseido Skincare Day Moisture Protection SPF 15 PA+ i na kartoniku mam kod 3PNSB - taki sam jest zresztą na spodzie samego kremu, na kartoniku pod kodem mam tez date waznosci tj.EXP Nov-2012, wiec super ,

Mariola sprawdz sam sloiczek, ja na kartoniku tez mam tylko książkę z ręką, bez symbolu słoiczka z miesiącami, ale juz na samym kremie mam tę książkę i na samym dole pod pojemnością właśnie otwarty słoiczek i 12M, wiec chyba ten słoiczek jest wymagany i zawsze gdzieś jest

czyli u mnie dokładniej opisany sam sloik/choc akurat to w czym jest ten krem nie można nazwać słoikiem-opakowanie jak od jakiegoś cieżkiego dezodorantu , hi,hi
a kartonik już mniej informacji (choc EXP tylko znów na kartoniku)
U mnie też to nie jest słoik, bo to takie opakowanie z pompką. Nie ma u mnie żadnej łapy, ale kod mówi o tym, że produkt jest świeżutki, to nie będę jej szukać pod farbą

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Nie ma co się śmiać Nooooormalnie tak mi się skóra na buzi napięła, że nie wiem czy będzie potrzeba go stosować Oto co robi sugestia

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dawno nie zaglądałam na Tru , chyba się wyleczyłam
Oj tutaj panuje dalej silny wirus (nawet nie wiem czy nie zaraza) truskawkowa, więc uważaj, bo łapie każdego
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora