Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż całkiem dzienny;-) mój 1 na MM:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-21, 14:33   #17
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Makijaż całkiem dzienny;-) mój 1 na MM:-)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Zbić Cię
Hehe no możesz troszkę

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Ile ja bym dała,żeby mieć taką śliczną cere A wracając do tematu to makijaż perfecto.
Pisząc wątek chyba się pomyliłam, bo jak patrzę teraz w lustro to moja cera makabryczniej wygląda jednak w rzeczywistości na zdjęciu nie widać tak przebarwień i mini blizn...
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Nie moje kolory ale maikijaż ładny Pozatym masz ładny nosek- mam bzika na punkcie ładnych noskow
Dziękuję a mojego noska najbardziej nie lubię, bo z boku widać ,że mam taki garbik i trochę orli ten nosek...ale nie mówię ,że może się nie podobać, mój Tż go lubi

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Już na wątku Mac'owym miałam spytać dlaczego nie pojawiasz się na MM jak takie cuda nam tam wklejasz i mówisz masz
Piękny makijaż, cieniowanie super i przede wszystkim piękna buźka, ja nie wiem skąd te kompleksy.
Prosimy o makijaże z Mac'ami bo kolekcję masz cudną

edit: Chyba nikt nie opisał tak dobrze (poza stepami) makijażu i kosmetyków (ceny , kolorki itd.) jak ty.
Super wejście
Karolciu dziękuję prześlicznie!
Kompleksy może stąd ,że w życiu nie byłam zbytnio głaskana, doceniania, a w ręcz przeciwnie, ale to temat smutny i długi jak rzeka....po za tym gnębi mnie moja cera, ale tak już musi być
Co do makijaży, to postaram się jak najszybciej coś zmalować, mam mały arsenał także pokombinuje trochę

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Bardzo ładny, delikatny, a jednocześnie wyrazisty makijaż na ślicznej buzi Zwłaszcza oczy mnie uwiodły, mam ostatnio fazę na maty i półmaty na powiece
Nevado, a jak oceniasz kosmetyki Diane Brill? Czaję się na nie juz od dawna, ale jakoś do tej pory nie miałam odwagi...a efekt na Twojej buzi zachęcający
Dziękuję
Bardzo lubie Dianne Brill! Naprawdę to jedna z moich ukochanych marek, ale nie cierpię cen jakie sugeruje kupującym, dlatego też nie pisałam ile kosztowały mnie podkłady....
W kolekcji obecnie mam błyszczyki - cudne, jedne z najlepszych jakie mam, idealnie pokrywają, mają wyjątkowe mocne kolory, długo się utrzymują, są w takich ślicznych słoiczkach-babeczkach więc trzeba nakładać je pędzelkiem, ale to nie taka duża wada Po za tym są gęste ,a co za tym idzie bardzo wydajne
Oba podkłady też cudne i wyjątkowe...
We fluidzie to bardzo lekki podkład o konsystencji lekkiego kremu, żaden znany mi podkład nie ma tak lekkiej i łatwej w aplikacji konsystencji. Kolor ,który kupiłam jest rozświetlający, mimo ,że każdy ma w składzie sproszkowaną perłę to jedne są mniej ,a drugie bardziej rozświetlające, kolor lekko kryje, ale wystarczająco, idealny podkład na upalne lato.
Konsultantka w Douglas powiedziała mi ,że to jedyny taki podkład na rynku, który skóra od razu przyjmuje i pozostaje on w niezmienionej formie, ponad to dodam ,że nie brudzi ubrań.
Podkład w kompakcie ma konsystencję pudrową, jako jedyny znany mi podkład o takiej konsystencji idealnie kryje, kolor ,który mam dodatkowo nadaje zdrowego blasku cerze, jakby rozjaśnia, mój Tż był zaskoczony efektem, powiedział ,że mam idealną cerę od której bije blask....jestem z niego szczególnie zadowolona, bo widocznie widać efekty
Na lato może kupię sobie drugi troszkę ciemniejszy, od tego kolorku ,który mam jest tylko jeden jaśniejszy dla bardzo jasnej cery.
W kolekcji miałam też róż Dianne Brill, był bardzo dobry aczkolwiek w kolorówce innych marek znalazłam dla mnie atrakcyjniejsze

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Osz w mordeczke Szacunek za tak szczegolowy opis, mi sie nie chce czasem napisac paru zdan o uzytych kosmetykach..a Ty..


Witaj!
Dziękuję ja już tak mam ,że lubię porządnie

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Witaj na MM makijaż prześliczny , delikatnie podkreśla oczy , kreseczka bardzo staranna , a cera po prostu piękna
Dziękuję!!! i się nie wzruszam choć spotkało mnie tutaj naprawdę dużo miłych słów

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Świetne kreski i cieniowanie.
Dziękuję ślicznie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując