Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-05, 18:33   #2671
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

Cytat:
Napisane przez Prywatna Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mało inwazyjnie i w miare szybko zejsc z niedawno farbowanych na ciemno włosów do jasnych? Zawsze były rozjaśnane ale ostatnio poszłam do fryzjerki-specjalistkibo miałam ochote na jasny brąz, ale ona powiedziała, że mi się szybko wymyje i doradziła mi ciemny kolor, wręcz czarny. Efekt jest taki, że wyglądam jak czarna wdowa. W ogole sie czuje jakby z automatu przybylo mi lat Już nie wiem co robić??? Ta sma fryzjerka przy farbowaniu mowila, ze zejsc z tej farby bedzie mi latwo bo mam jasną podstawę? Prosze o ratunek..... Bo wygladam jak czarownica
No raczej tej fryzjerce nie wierz Marna miala wiedze, bo nawet ja nie bedac fryzjerka, wiem, ze ciemny kolor na rozjasnionych wlosach bedzie czarny. (ale to z wlasnych, niezbyt udanych eksperymentow heh) Ale nie radze nic kombinowac teraz, lepiej poczekaj, niech to zlezie z wlosow i wtedy dopiero mozesz myslec o zmianie, bo inaczej mozesz zniszczyc wlosy. Z tym szamponem oczyszczajacym dobry pomysl, poszukaj w forum, byly tu watki na temat zmywania farby naturalnymi metodami, jakies plukanki w cytrynie, rumianku i inne. Ja polecam smarowanie ich przed myciem nafta, zauwazylam, ze kolor wtedy lepiej schodzi, no i od razu je odzywiasz.
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora