Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-05, 08:36   #803
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ...... AMERICAN GIRLS po raz VII .........

Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
chyba większość z nas widzi w lustrze nie to, co by chciała.. a szkoda, bo np. ty maju jesteś bardzo atrakcyjną i piękną kobietą i kompleksów raczej mieć nie powinnaś.
Dzięki za miłe słowa, ale każdy ma kompleksy, chyba każdy. Ja na pewno.
Widzę adoracje TŻ, spotykam się z komplementami, ale jestem potwornie krytyczna w stosunku do samej siebie. A jak naoglądam się takich dream girl jak w tym wątku to jedyne co chce to kłaść się na stół chirurga

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
na dominikane ,ale jeszcze patrząc na last minute wchodzi w gre sri lanka albo meksyk bo jest podobna cenowo, bez okazji raczej,
chciałabym żeby wypaliło, ale obawiam sie że jest opcja że może nie wypalić bo u niego w firmie b. dużo osób dostało wypowiedzenie i tż nie chce sie narażać :/ napaliłam sie strasznie ale jak zaczęłam oglądać te wszystkie piękne torebki i buty to mi naprawde ewentualny smutek przeszedł

no ale, czekam na piątek jak narazie
Ajjj, zazdroszczę
A Dominikana i Sri Lanka to taka egzotyka...mmm... Może w sierpniu pojadę do jakiś tropików, ale ja zadowolilabym się Grecją czy Turcją. Byle było słonko, woda i TŻ.

Lecę na uniwerek:/ A złapałam takiego leniuszka przez świeta....
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora