Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Joppa Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 14:59   #175
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kobietko, przepraszam, dopiero dzisiaj odkrylam PW od Ciebie! ale pomoc ze mnie i tak bylaby zadna, bo dopiero zaczynam testowanie Joppa, a testowanie Lumiere chyba juz zakonczylam Zreszta widze, ze zlozylas juz zamowienie.

Ja dzisiaj dwa razy nalozylam Simple Radiance w kolorze Prairie Wheat - raz saute, drugi raz na odrobine dry flo. No i ten drugi raz jest zdecydowanie fajny, na podklad dalam STF bronzer i kurcze jakis taki fajny mam kolor twarzy. Od poczatku, po otrzymaniu paczki z Joppa, uwazalam, ze Prairie Wheat ma oryginalny kolor; w ogole kolory formuly Simple Radiance wydaja mi sie wyjatkowe. Nie takie standardowe zolcie, beze itp, jak pozostale formuly w pozostalych firmach. Zobacze jak sie bedzie sprawowal jutro caly dzien w pracy. Najwyrazniej jednak moj pomysl (korektor na plamki, dry flo na swiecace partie i do tego jak najlzejsza formula) ma sens.

Aha, Lightest#2 jest dla mnie zdecydowanie za jasny. Powedruje na wymiankowy, gdyby ktos chcial.
Mówiłam, że Prairie Wheat Ci się spodoba. On w ogóle w słoiczku dość ciemny się wydaje, a na twarzy cudo
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując