Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nieudana koloryzacja u blondynki - GOLDWELL COLORANCE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-23, 18:34   #10
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nieudana koloryzacja u blondynki - GOLDWELL COLORANCE

Cytat:
Napisane przez meg23m Pokaż wiadomość
wiesz ja zrobie tak jak Tobie fryzjerka, rozjasnie sobie pasemka rozjasniaczem a potem strzele sobie ten blond ktory ne ma nic z popielu. Rozumie ze Tobie jakimstam rozjasniaczem , ale rozjasniaczem wlosy traktuje fryzjer?
Tak, nakłada mi rozjaśniacz, o ten http://www.allegro.pl/item895427193_...cz_500_gr.html
A potem po rozjaśnieniu nakłada Colorance.

Gdybym ja sama potrafiła zrobić sobie pasemka, , niestety raz próbowałam i ten raz mi wystarczył A całości nie chę rozjaśniać, bo wolę bardziej naturalny efekt. Ale Colorance bardzo chętnie wypróbuję, tak dla odświeżenia koloru

Cytat:
Napisane przez meg23m Pokaż wiadomość
Niestety zanim ja pojde do fryzjera i zeby zajal sie mna profesjonalnie minie duzo czasu , musze eksperymentowac w domu bo mam malego szkrabika 2miesiecznego i nie potrafie na siebie patrzec, dlatego tez buszuje po internecie i to jedyna droga zeby zamówić coś.))))
No tak, rozumiem Ja buszowałam, jak nie było mnie dłuższy czas w kraju i nie chciałam eksperymentowac z innymi farbami.

Cytat:
Napisane przez meg23m Pokaż wiadomość
a ja zrobiłam WŁOSY 9NA (b.jasny popielaty bląd) nie 9N, i ta domieszka popielu mi zaszkodziła na efekt koncowy 9n mi sie podoba !
Kurczę, a ja patrząc na te wszystkie odcienie, stawiałabym na to, że też mam odcień z popielem, wydaje mi się, że może to być 10A, ale głowy nie daję. Będzie mnie to teraz męczyć
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując