Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 09:53   #1958
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Co do tych filtrów, to ja tez uzywałam Avene 50+ (ale dla mnie jest trochę za drogi) i też zrezygnowałam tylko dlatego, że mam twarz w starsznym stanie i bez makijażu sie nie obejdzie A na filtry żadnego porządnie nie mogłam nałozyć, szczegolnie mineralnego, a poza tym nakladajac makijaz na filtr scieramy podobno ta ochrone wiec bez sensu...
Jak Wy sobie radzicie z makijażem przy filtrach?

Derma przepisała mi Skinoren, ale zapomnialam zapytac o ochrone przeciwsloneczna, moze Wy wiecie czy powinnam stosowac teraz filtry?

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Dla mnie filtr to jak dodatkowy krem po prostu. Rano myję buźkę, nakładam filtr, potem robię wszystko inne (czyli śniadanie), ubieram się i na końcu make up. A nałożenie filtru to max. 5 min. Więc to nic takiego strasznego...

olivvuska, ja takich mam czasem pełno. Zwłaszcza koło ucha. Ale jak ze wszystkimi zaskórnikami gorszymi i z tymi poradził sobie Atrederm. Przynajmniej na razie...
saming a jakiego podkladu uzywasz? i filtra?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora