Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe ploteczki-czesc...III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 09:42   #268
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Czesc kochaniutkie !

Emi co am sie dzieje, ze masz jakieś smutki? (moze pisalas w klubie ale tam ejszczze nie zdążyłam zajrzeć )

Aga trzeba byc asertywnym i odpowiedziec takiej babie! Ja sie jeszczze z takim czymś nie spotkałam, by ktos nie chciał drobniaków !

Maraqjka ty to sie masz.... A Ketonal na Ciebie nie działa? Bo nie znam się na tym, ale na bóle jakieś kręgosłupa itp to działa i nie trzeba brac niewaidomo czego....

Ja wrocilam dzisiaj o 1 w nocy z Radomia.
Myslalam, ze bede podpisywac umowę. A tu nie. Okazalo się, że przede mną rozmowa z prezesem i test osobowościowy (ostatni ). Po rozwiązaniu tego testu poprosili mnie do pokoju prezesa. Powiedzial, ze testu nie przeszłam. Po tylu testach i obserwowaniu mojej osoby przez psychologów mają jakiś zarys mojej osobowości (podobno jestem przedsiębiorcza, lubię zarządzać, mam cechy przywódcze itp). Myśleli, ze to wyjdzie w tym ostatnim teście. A tu lipa ! Okazalo się, że PODOBNO jestem tak sprytna że ich oszukałam ! Psycholog stwierdziła, ze jestem straszną manipulatorką, lubię manipulować ludźmi i przeciągać na ichh stronę (ale ,że to bardzo dobra cecha!). Dlatego nie zdałam tego testu! Oszukiwałam ! (heheheh czego to się człowiek nie dowie o sobie). Wstyd się przyznać, ale oszukwiałam! Odpowiadałam tak, by mieć jak najlepsze wyniki. I nie udało się. Podobno nie ma takich ludzi heheheheheh. Ale prezes jest pod wrażeniem mojej osoby i rpsił bym wypelnila ten test w nast czwartek, zebym pisała prawdę, wtedy oni poznają moje slabe strony i będą nade mną pracować.
Takiego czegoś to ja jeszcze nie przeszłam !
Dostane za tydzień raport z opisu mojej osoby, mam go nikomu nie pokazywać ponieważ gdy ktoś (np mój tż) to dorwał moglby wykorzystać to przeciwko mnie. Jaja normalnie.
Cieszę się, że wybrali mnie spośród tylu osób, że ktoś mnie docenił, że we mnie wierzy, że widzi we mnie potencjał. Dawno nie uslyszalam tylu miłych (i niemiłych ) słów na moj temat, że ktos chce mnie zatrudnić bo jestem naprawdę wartościowa. Straaaasznie mnie to podniosło na duchu i dowartościowało. Przepraszam, ze się może jakoś chwalę.... ale to naprawdę miłe...
Więc w czwartek jade znow do Radomia, wypełniam test, podpisuję umowę, zabieram zabawki i zazcynam pracę od 1 października.
Starsznie jestem ciekawa tego raportu na mój temat, podobno człowiek może dowiedzieć sie naprawde wielu rzeczy na swój temat.
Miałyście może do czyniena z takimi testami, obserwacją przez psychologów???

Aaaa psycholodzy stwierdzili, ze mój tż nie ma ze mną w zyciu łatwo hehehe .... to wiedziałam od dawna

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------




Ooooo to to! Mnie wlasnie tez interesują tego typu książki .....
Nieźle ich zrobiłaś z tym testem
A makijaż piękny
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując