Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nieudana koloryzacja u blondynki - GOLDWELL COLORANCE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-25, 16:54   #22
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nieudana koloryzacja u blondynki - GOLDWELL COLORANCE

Cytat:
Napisane przez tropical Pokaż wiadomość
Własnie mam na włosach odcien 10 N. Dam znać jak wyszło.

Istotna informacja dla dziewczyn, ktore nie wiedza jaki odcien kupic: kolor o oznaczeniu NN , czyli np 8 i 9 miesza sie z Intensiv Lotion i naklada na suche wlosy, inne kolory jak np moj 10 N naklada na umyte i miesza z Developer Lotion.
NN pokrywaja siwe wlosy do 75 proc. To wsyzstko jest w ulotce załaczonej do tubki. Wiec uwaga z czym mieszacie. Na wlosach trzymamy 5-25(30) min.
Rozrobilam pol tubki i zdecydowanie wystrczylo na wlosy do ramion, farba jest dosc rzadka, porecznie byloby nakladac specjalnym pojemnikiem do farbowania, ja robilam to w koncu rekoma.
Co od odcieni o te N sa naturalne , z G- cieple i z A- zimne (tu moga wyjsc fiolety lub szare odciene)
A popos koloru na moich farbowanych top chic wczesniej wlosow odezwe sie...

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Wyszedl b ładny kolor, ujednolicił i ozywil wczesniejszy kolor. odrostow nie chwycił wcale. Odcien fajny, zadnych szarosci, raczej ciepły, pewnie jeszcze zalezy od włosa, polecam dla jasnych blodnynek lub farbowanych wczesniej farba.
Dzięki za cenne wskazówki Colorance właściwie ma za zadanie ożywić i ujednolicić kolor. Nakładałam raz u fryzjera sam Colorance i szczerze mówiąc ja u siebie prawie nie zauważyłam różnicy i stwierdziłam wtedy, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Tak, jak piszesz, odrostów wcale nie chwycił. Z mojego doświadczenia wynika, że najładniejszy efekt wychodzi bezpośrednio (w moim przypadku z blondem) po rozjaśnieniu włosa. Ale jeśli Tobie przyniosło konkretny efekt, to tylko się cieszyć
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując