Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-22, 09:18   #1506
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam pytanie odnośnie farbowania ,,farbowańców" .
Mój naturalny kolor to ciemny blond.Chcę zafarbować rozjaśnione końcówki, kolorem zbliżonym do mojego naturalnego koloru włosów.Miałam je obciąć,ale jednak chciałabym jeszcze trochę pochodzić w długich włosach.
Polecicie mi jakąś farbę?
Myślałam o:
Joanna, Naturia Color, Słodkie cappucino
Joanna, Multi Cream Color, Naturalny blond
Wella, Wellaton, Średni blond
Garnier, Color Naturals, Ciemny blond
Garnier, Color&Shine, Ciemny blond / Blond
Garnier, Nutrisse, Ciemny naturalny blond
Loreal, Excell, Ciemny blond
Loreal, Casting Creme Gloss, Ceimny blond

Który polecacie,i czy któraś z Was poszczególne farby stosowała,a może jakieś inne w podobnym odcieniu.Z góry dziękuję za odpowiedź.
ale po co chcesz te farbować ? przecież masz śliczne włosy i ja bym z nimi nic nie robiła nie masz pewności, ze kolor nie wyjdzie za ciemno, poza tym farbujac mozesz stracić 1-2 cm swoich naturalków bo od linijki nie zafarbujesz przecież.
Masz blond naturalki, pewnie nie sa jakos bardzo zniszczone ale jednak to blond, kolor moze sie wypłukiwac, L'oreal i Garnier są baaaaardzo delikatne, Joanna tez, po 4 myciach zostanie Ci ruda poświata wiec ja bym stawiała na mocny Wellaton ale to mocna farba i sie na pewno nie wypłuka co najwyzej troche wypłowieje.
Ale nie masz pewnosci jaki wyjdzie Ci kolor takze ja bym nie kombinowała na Twoim miejscu chyba, ze chcesz zaeksperymentowac a jak coś to wchodzi w gre cięcie... wtedy mozesz kombinowac
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora