Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-22, 12:27   #1514
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Mam pytanie odnośnie farbowania ,,farbowańców" .
Mój naturalny kolor to ciemny blond.Chcę zafarbować rozjaśnione końcówki, kolorem zbliżonym do mojego naturalnego koloru włosów.Miałam je obciąć,ale jednak chciałabym jeszcze trochę pochodzić w długich włosach.
Polecicie mi jakąś farbę?
Myślałam o:
Joanna, Naturia Color, Słodkie cappucino
Joanna, Multi Cream Color, Naturalny blond
Wella, Wellaton, Średni blond
Garnier, Color Naturals, Ciemny blond
Garnier, Color&Shine, Ciemny blond / Blond
Garnier, Nutrisse, Ciemny naturalny blond
Loreal, Excell, Ciemny blond
Loreal, Casting Creme Gloss, Ceimny blond

Który polecacie,i czy któraś z Was poszczególne farby stosowała,a może jakieś inne w podobnym odcieniu.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Hej
Co do: Joanna, Multi Cream Color, Naturalny blond, tu jest mój post ze efektami po tej farbie - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2304 . Kolor wyszedł mi wtedy idealnie jak moje naturalne - mysi blond. Z efektu byłam bardzo zadowolona, ale farbę kładłam na wcześniej rozjaśniane włosy, dlatego już nie ma po niej śladu, ale i tak długo się trzymała. Gdyby nie to, że bardzo przesusza włosy pewnie bym do niej jeszcze wróciła.

Używałam też Loreal, Excell, Ciemny blond lub ciemny lodowy blond, wybacz nie pamiętam, kolor wyszedł przepięknie, włosy za bardzo się nie przesuszyły, ale 2 tygodnie i nie było ani śladu na włosach po tej farbie.




A tak w ogóle, dawno mnie tu nie było... Mój odrost ma już 15 miesięcy, ale chyba niedługo się z Wami pożegnam. Niestety im dłuższy odrost tym coraz gorzej się w nim czuję. Mój naturalny kolor nabrał dziwnego odcienia, w słońcu mieni się na złoty i niestety pękam. Nawet ostatnio zdecydowałam się na szamponetkę w ciemnym kolorze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2790.jpg (24,6 KB, 75 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora