Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaz permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-02-28, 17:24   #47
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: makijaz permanentny

Jestes bardzo zlosliwy zlosliwcu! Jak Dominika wspomniala wszedzie moze wyjsc cos nie tak. U mnie tez pierwszy permanentynmakijaz zrobiony w Krakowie byl okropny, bez wymalowanych ust nie moglam wyjsc na ulice, wygladalo jak bym pomalowala sie pisakiem. Dziwne ja za usuniecie nie musialam tyle placic. Za 5000 $ mozna sobie tatuaz z calych plecow usunac i wiecej. Jezeli ktos to robi nie higienicznie i ktos kto nie umie nie wyjdzie z tego nic dobrego. Ja udzialu niemam, chodze tam co miesiac, paznokcie i kosmetyczka. Zreszta kto by przyjechal do Wiednia na permanentny makijaz, i do tego tam gdzie jest najdrozej (w Wiedniu). Tak sie sklada ze operacje plastyczne tez mialam i wszystko w porzadku, poszlam do dobrego specjalisty. I to jest najwazniejsze do kogo sie idzie i kto to robi. Kolezanka miala w tym samym czasie operacje jak ja i po pol roku piersi wisza okropnie, pojechala do Czech bo taniej, (ok. rozumiem nie miala dosyc kasy, ale nie idzie sie do byle jakiego lekarza, trzeba sie poinformowac, nie znaczy drozej to lepiej) Pozdrowienia.
PS: Na Ciebie zlosliwiec uwagi nie bede zwracala, poprostu nie bede Twoich postow czytac, nie potrzebuje opini innych ludzi ktorzy sa przeciw lub chca dokuczyc. Kazdy dla siebie decyduje. Ja sie do nikogo nie wtracam i nie pisze zrob to czy nie rob. Jezeli ktos pyta, dlaczego mam nie odpowiedziec. Pisze z wlasnego doswiadczenia, czego o Tobie nie mozna powiedziec, chyba ze masz zrobione usta, albo brwi?
Pozdrowienia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując