Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-03, 11:50   #3253
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ok to kupię później,żeby nie kusiła
no powiem Ci,że ten rozjaśniacz super i zadowolona jestem z tego,że tak równo rozjaśnił, nie mam ciemniejszych końców itp. I zniszczeń strasznych nie było chociaż wiadomo,że to wyjdzie z czasem ale tragedii nie ma. Zrobię maskę z majonezu i będzie git

Normalnie ja biorę lusterko takie mniejsze i trzymam sobie tak,żeby widzieć tył w normalnym lustrze i wychodzi równo.
Tej joanny dziewczyny używały chyba do mycia włosów ale nie jestem pewna,bo ja tak nie robiłam.

no mówiłaś, mówiłaś następnym razem zrobię londą


cześć no znowu
i jak ten Max Factor?


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
na mnie piwo działa
na mnie wszelkie alko, myk i bunny spi

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Nove a może bzyku bzyku
to tez dziala

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja joanne naturie ale z miodem stosuje do mycia w OMO, i tu jest ok, jako zwykła odżywka średnio się spisywała ale ja mam puszące się loki!
ja tez myje naturiami. mysle ze one sa za slabe na wszelkie inne wlosy procz zdrowych czy farbowanych ciemno...

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiłam coś tam do albumu,ale jak zwykle gówno widać. Muszę zanieść mój aparat do reklamacji,bo czytałam,że nie tylko ja mam taki problem, po podłączeniu aparatu do kompa coś się przestawia i można ustawić tylko chiński,a jak nie to ekran świeci się na zielono i nie działa
więc fotki z kamerki

lecę na uczelnie miłego dnia

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



haha ja chyba nie piłam nigdy jednej?
ładnie bardzo naturalnie wyszlo, rudego nie widac


wrocilam z poczty, pierwsze mikolajkowe paczki poszly... ale sie ostalam przy okienku chyba z godzine
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora