Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy - kosmetyki/akcesoria część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-08, 19:31   #73
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zakupy - kosmetyki/akcesoria część II

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dziękuję Miło to słyszeć, dziewczyny, bo maskę kupiłam po raz pierwszy i w zasadzie w ciemno Mam nadzieję, że i mnie będzie służyć





To ja tak miałam często do czasu, kiedy nie zaczęłam kupować w jednej perfumerii. Po kilku wizytach wszystkie konsultantki znały mnie z widzenia, po jeszcze kilku ja je już znałam z imienia... I tak już sobie chodzę do nich od dobrych dwóch lat I właściwie nieważne która się mną zajmie, każda szczodrze obdaruje Dlatego Krakowiankom gorąco polecam Sephorę na Floriańskiej, tamtejsze konsultantki są po prostu super!



Oba to dodatki załączone przez producentów do opakowań Do mascary EL oprócz cieni dołączona była jeszcze czarna kredka Double Wear (która mi się sturlała ze stołu podczas robienia zdjęcia i której brak dopiero teraz zauważyłam



Zdecydowanie! To moje kosmetyczne odkrycie tego roku. Cienie są genialne i właściwie po dziś dzień jeszcze nie przetestowałam porządnie palety NYX, bo nie mogę się rozstać z UD. Napigmentowane, wytrzymałe, jedwabiste. Dają na oku niesamowity efekt, taki... na pół rozświetlający, na pół mokro/wilgotny... Aż nie wiem jak go opisać. Tak czy inaczej, jestem zachwycona


A ja dziś znowu zajrzałam do Sephory, bo właśnie dziś dostarczono tam kosmetyk, na który od tygodni polowałam. Mowa o długopisach Twin Set Diora. Od razu zgarnęłam dwa - nr 530 Beige Ruban (złocisto-beżowa) i nr 060 Gris Soupir. Na żywo robią jeszcze większe wrażenie niż na materiałach promocyjnych. Gąbka świetnie rozciera cienie, z łatwością można uzyskać efekt smoky eyes. I do tego to rozświetlenie... mniam

Na liście zakupów znalazły się też szampon i odżywka z linii głęboko nawilżającej OSMO, także maska z olejkiem arganowym tejże, gąbeczki, szczoteczka do mycia buzi i pędzelek do nakładania pomadki. Na ostatnim zdjęciu zaś gratisy, w tym przeurocza kosmetyczka z wiosennej linii Lancome
Zaciekawiło mnie Osmo, muszę się lepiej przyjrzeć Nawilżenie to to, co chętnie ofiaruję swoim włosom.

Z dziś:
P080213_20.21.jpg
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując