Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 08:08   #3714
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jak uzyskać taki kolor- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Możliwe jest uzyskanie drogeryjnymi farbami koloru ZŁOCISTEGO lub SŁONECZNEGO BLONDU?
nie szarego, nie siwego, nie platynowego.

a takiego:

zlocisty.jpg lub sloneczny.jpg

ja co nie poloze mam siwo-biale wlosy
IMG_2713.jpg


używałam:
1. casting miodowy
2. wellaton 9.3
3. syoss miodowy blond
-> wychodzą biało-siwo obrzydliwe.


Pomocy
nie mogę patrzeć w lustro na te włosy i na siebie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Żółty barwnik ma dużą cząsteczkę, ciężko się go pozbyć z włosa, ale jak się go już wywali intensywnym rozjaśnieniem, to koszmarnie trudno wprowadzić go z powrotem. Masz włosy "zjechane" farbowaniami, dlatego tak ciężko nadać im trwały, złocisty kolor. Z każdym kolejnym farbowaniem fundujesz sobie coraz większą porowatość

Radziłabym Ci coś takiego:

A) Płukanka Flor Illum Złoto + dobra maska lub odżywka, taką koloryzującą maskę możesz trzymać z pół godzinki najlepiej pod czepkiem. U mnie pięknie wyzłaca włosy i jednocześnie pielęgnuje
Można też spróbować z szamponetkami, najlepiej nakładać je na włosy umyte wcześniej szamponem (mocniej działają)

Oczywiście, będzie się to zmywać, ale kondycji włosów nie pogorszy

B)Jeżeli chcesz trwalszy efekt to dobry fryzjer i pigmentacja profesjonalną farbą.

Jak będziesz co jakiś czas nakładać trwałą farbę z drogerii na pełen czas z oryginalnym oxy, to włosy jeszcze bardziej wybielisz na dłuższą metę. Nie mówiąc już o tym, że się jeszcze bardziej skruszą

truskawkowawiosna bardzo Ci dziękuję, ratujesz mnie nie po raz pierwszy
Mam pytania:

Cytat:
Można też spróbować z szamponetkami, najlepiej nakładać je na włosy umyte wcześniej szamponem (mocniej działają)
- jaka np szamponetka? bo polozylam sobie joanna perlowy blond - i wyszedł siwy kolor.
a nie kojarzę innych szamponetek blond aby robiły żółty odcień
naturalne blondy - wyjdą ciemne, a nie złote/żółte, hmm....

mam te florum illum, ale jak za dużo położę to mam pomarańczowe włosy ale z odżywką/maską sróbuję
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora