Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-01, 07:35   #4004
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
troszkę za słodki dla mnie, ale zmienia się super
Oj tak
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Wow, super!


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kuuurcze na szybko malowane cudnie

(...)


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa DL Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a szał urwanie dupiszczy , suciszczy i innych -iszczy w tym samym czasie
[CENTER]KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO JESZCZE RAZ
(...)

Zapytaj którego nie ma sorki Mgiełciu
Dzięki

Zdecydowanie urwanie Dziękuję


Hahaha no tak


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

U mnie właśnie najczęściej z 2 paznokci złazi Zazdroszczę u mnie w okolicy ani jogi anie aerobiku nic kompletnie nic
Słabo...
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Mam z Hypnotic, wzięłam go wtedy co ten jasny (bita śmietana z truskawkami )
Zazdraszczam.
Mani fantastyczne

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
(mam nadzieję, że zdjęcia nie rozjadą forum, bo robiłam telefonem - mams mi zajumała aparat na wyjazd )
Jakie urocze!!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wiesz co, mi się wydaje, że (może oprócz tego CSa) każdy jeden stempel trzeba będzie przygotować "Wina" raczej leży po stronie producentów, nie wspominają o tym i później rodzą się problemy "stempel nie działa". Moim zdaniem spiłowanie wierzchniej, błyszczącej warstwy, później odtłuszczenie jest po prostu konieczne i jestem (prawie) przekonana, że po takich zabiegach będzie łapał
Tak też zrobię, jak się zbiorę w końcu
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no rozumiem

Aha, to mój PP chyba inaczej jednak trochę, bo wewnątrz zawsze był na ciepło, nawet jesli mi było zimno z tego co pamiętam. Tyle, że wtedy się grzało w domu, więc pewnie temp ogólnie wyższa. To mnie właśnie ciekawi w tych termicznych jakby pomalować jednocześnie np dwoma z różnych form i czy by się tak samo zachowywały
a z tym wzornikiem i termicznym miałam tak samo jak dostałam paczkę od LLP (18 sztuk) to od razu ciapanie po folii po kolei. Obleciałam wszystkie, chciałam drugą warstwę, ale coś mi się nie zgadza... przecież tu był róż, a nie beż! a to termiczny się ocieplił na wzorniku, a w butelce jeszcze nie, bo listonosz przyniósł baardzo zimne
Haha Musiało to być zabawne
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora