Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-26, 21:42   #4175
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Malinum właśnie coś kojarzę ze miałam ten BB i oddałam mamie, bo mi nie pasil.. szminek mam sporo. Wiec pasuje czekam na boxa
No szałowy nie jest ja go nigdy nie miałam, więc chciałam spróbować. Wolę ten zielony BB Robiłam dzisiaj porządki i segregację kosmetyków, przy tym przekładalam paragony nie powinnam nawet boxa klikać

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
1. Może to tylko moje powonienie, przypomnij mi jutro to napiszę Ci o co chodzi

2. Odkurzacza zużyłam już całą tubkę i wągry jak były tak są, jak sama nie wycisnę to nie chcą znikać, szkoda kasy na ten specyfik

3. Mówiłam, że podkładzik przypomina CC, bardzo się polubiliśmy A jeszcze na wykończenie sypnęłam armaniuszem od Ciebie i





Raczej nie, bo przyszła do mnie jeszcze przed upałami
Też obecnie denkuję odkurzacz, na jedno użycie mi go zostało, tornada w porach mi nie zrobił ale mimo wszystko oczyszcza skórę ładnie, wągierasy niestety mają się dobrze.

Czy orientujecie się jakie są teraz książki na topie wśród 8 letnich chłopców? Co na prezent kupić

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję spróbuję z panthenolem

Kliknęłam sukienkę i myślę nad butami, ale +/- 100 zł za ekoskórę to chyba przesada
100zl za ekoskórkę to średnio opłacalne ;-) chyba, że nadrabiają wyglądem ja się sfrajerzyłam i zamówiłam wczoraj z płatną wysyłką
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora