Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 12:38   #3068
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Oto moja kolekcja odżywek. Będę wymieniać od góry od lewej:
- essence - nail oil (wczorajszy nabytek)
- sally hansen - maximum growth
- sally hansen - diamond strength
- miss sporty - vitamin coctail
- miss sporty - nail hardener
- wibo lovely - utwardzacz do paznokci
- herba studio - balsam do paznokci

na dole od lewej z kolei widnieje:
- joko - olejek do paznokci
- joko - bomba witaminowa
- joko - przyspieszacz wzrostu paznokcia
- essence - ultra strong + nail repair (wczorajszy nabytek)
- rimmel - nail rescue
- wibo - serum z wapniem i wit. C
- soraya - odzywka do paznokci z keratyną

Wczoraj miałam jeszcze ochotę na spotkaną w naturze odżywkę z manhattanu - maximum growth, słyszałam o niej wiele dobrego. No ale zważywszy ze kupiłam te dwie z essence (w dauglasie), to już się powstrzymałam. O odżywkach z essence też słyszałam wiele dobrego, więc jak je zobaczyłam to nie mogłam się oprzeć i chyba siedziałam nad nimi z pół godziny i czytałam, czytałam, bo nie wiedziałam którą wybrać. W końcu wylądowałam z dwiema... Niepotrzebnie w sumie kupiłam ten olejek, bo mam i z joko (choć już się kończy), no i wiele innych smarowaczy, jak ten herba studio i serum, które spokojnie by mi wystarczyły... No, ale głupota nie boli...
Proszę opieprzcie mnie, żebym się opamiętała i najlepiej chyba jakbym trzymała się z dala od takich sklepów. Co ciekawsze nie lubię za bardzo łazić po sklepach z ciuchami, przebierać się w tych przebieralniach, szperać w ciuchach, ubierać je, zdejmowac, spowrotem ubierać swoje, pocić się... itd. Najczęściej jest tak, ze zobaczę coś na wystawię i mi się spodoba bardzo i wchodzę i od razu wiem po co. Takie szperanie, szukanie rzadko mi się zdarza, a w sklepach kosmetycznych to chyba mogłabym mieszkać i czytać te wszystkie napisy, jak się je stosuje, co robią, porównywać. Tak, wiem, wiem, jestem stuknięta


Wyzej wrzuciłam dwa razy to samo, ale jakoś później zajrzałam i patrzę a mojego wysłanego posta nie ma, to napisałam drugi raz. Potem patrzę - jest, i nawet odpowiedzi na niego :P Sorry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14-09-08_1231.jpg (86,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14-09-08_1232.jpg (64,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14-09-08_1233.jpg (59,6 KB, 26 załadowań)
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując