Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sauna na podczerwień ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 21:42   #5
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: sauna na podczerwień ...

Cytat:
Napisane przez jovi1980 Pokaż wiadomość
Podbijam wątek - w necie jest bardzo wiele superlatyw i opinii handlowców udających użytkowników saun na podczerwień. Wynika z nich, że sauny na podczerwień nie mają zadnych wad. Ja jestem natomiast ciekawa waszych prawdziwych opinii. Przyznam szczerze, że bardzo lubię tradycyjną saune fińską, natomiast do tych podczerwieni podchodzę raczej jak pies do jeża - niby to takie super, ale nigdy nie wiadomo co tam w przyszłości naukowcy odkryją i czy nie zaczną się za 15 lat wycofywać rakiem z tych infraredów, a chorującym na coś użytkownikom powiedzą wtedy - "sorry, nie wiedzieliśmy że to zabija". Tradycyjna sauna jest znana od tysięcy (chyba) lat i nikomu (no... znaczy poza przeciwskazaniami) nie zaszkodziła. Stoję przed wyborem - zainstalowac sobie w domu prawdziwą saunę fińska, która jest 2 razy droższa czy tańsza tzw infrared. Bardzo proszę o prawdziwe opinie, zwłaszcza o wady infrared - w necie o wadach nic nie ma. Handlowcom dziękuję
miałam w wakacje serie 10 seansów w saunie infrared, strasznie mnie wysypało po tym, czyli dobrze oczyszcza, byłam w stanie całą butelkę wody wypić podczas 1 seansu
Ale jeśli masz plany zainstalować saunę w domu to myślałabym bardziej nad fińską, bardziej wiarygodna dla mnie. Poza tym wydaje mi się, że w tej na podczerwień to nie można często przesiadywać(ale to nie jestem pewna), przecież to sztuczne lampy
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując