Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie czuję się kobieca...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-04, 18:18   #82
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Nie czuję się kobieca...

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Mam 28 lat

Dlaczego ktoś tak mi cały czas mówi? Ja się nie odzywam, nie ciągnę tego i nie komentuję, ale zastanawiam się czy komuś to aż tak przeszkadza? Może ja czegoś nie dostrzegam.
Ktoś Ci mówi, że jesteś chuda czy filigranowa, a Ty to odczytujesz jako atak, że komuś to przeszkadza? Ja bym to odebrała albo jako komplement, albo jako zwykłe stwierdzenie faktu, typu ładna dzisiaj pogoda, lub o, skróciła Pani włosy. Jeśli w takich zwykłych rozmowach widzisz krytykę, to ja się nie dziwię, że tak wariujesz. Nie zakładaj ludziom złych intencji, to są zwyczajne rozmowy typu popitolić o czymś jak nie ma o czym konkretnym i uwierz, nikt nie przywiązuje do nich większej wagi, a Ty później siedzisz w domu i przeżywasz. Tak samo jak mówienie na rodzinnych spędach, że ciałka nigdy dość. Ta sama sztampa co komplementy babci, że mój wnusio taki przystojny kawaler. Każdy raczej zdaje sobie sprawę, że babcie tak mają i drugim uchem się to wypuszcza. Za poważnie podchodzisz do takich rzeczy.

No ale to się skądś wzięło, bo Twoje postrzeganie siebie jest bardzo mocno wypaczone. Uważanie siebie za niegodną dostępu do pewnych rzeczy jest na tyle poważne, że to aż woła o terapię. My Ci niestety w niczym nie pomożemy, samej też raczej tego nie przejdziesz. To nie wygląda na zwykłe kompleksy. Chyba, że podświadomie czujesz się mężczyzną i stąd zagubienie.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując