Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gymform Abs&Core
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-03, 23:35   #18
Jarenty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Gymform Abs&Core

Witam serdecznie. Sam poszukiwałem jakichkolwiek informacji na temat pasa od realnych użytkowników. Tylko te forum pomogło mi podjąć decyzję o zakupie pasa. Dziękuję Wam, którzy pofatygowaliście się, żeby coś napisać. Moja historia jest dość ciekawa. Mam 30 lat od 12 intensywnie dbam o to aby nie przytyć. Mam tendencję do tycia. Ruszam się więc na wszelkie sposoby. Jestem nauczycielem więc praca spala mi mało kalorii, a siłownia hm działa ale słabo dodatkowo pożera sporo czasu. Gdy kupiłem pas i go wreszcie dostałem przestałem chodzić na siłownię, ponieważ sporo chorowałem i traciłem karnet. Pas miał być alternatywą dla siłowni. I muszę przyznać po ponad miesiącu że jest. Stosuję go ok godziny, czasem dwóch w ciągu dnia. Głównie na brzuch z przodu i boki. Wyczaiłem, że można założyć obydwie części pasa na przód przy odrobinie wyobraźni i wysiłku. ćwiczę więc całą partię przednich mięśni brzucha. trzeba było założyć drugą gumę, ale działa. Na początku przy kilku pierwszych zastosowaniach musiałem nieźle się zmuszać do stosowania pasa, ponieważ samo jego działanie nie jest przyjemne na tyle, że można się przy tym relaksować. Dodam, że gdy zastosowałem na biceps, zakwasy okrutne, więc działa ostro, ale nie stosuje bo to nie praktyczne - ręce same się zginają i prostują-mnie to wkurza. na uda nie stosuję bo te mam ładnie umięśnione. Jak zaczynałem stosowanie pasa miałem 15 cm do zgubienia w pasie na podstawie sronki http://super-sylwetka.pl/idealne_proporcje.php Teraz po miesiącu katowania się na wysokich poziomach 6,7 czasem 8 widzę 3 cm mniej w pasie i 4 kg na wadze. Jest to pomiar obiektywny powtarzany wielokrotnie w przeciągu kilku dni. Pas jest więc skuteczny, ale stosuję go z wojskowym rygorem. Prawie codziennie po 3 razy na każdą partię mięśni. więc nie jest to coś co się włączy na chwilę i są efekty. Trzeba być sumiennym. Dieta? hm jako takiej nie mam ale ograniczam alkohol słodycze i węglowodany. staram się ich nie jeść wieczorem no i oczywiście nie jem po 19. w zasadzie zwykle tak się odżywiam więc szału nie było w zmianie diety. Ogólnie jestem zadowolony i będę go stosował jeszcze długo. Kiedy zakładam go na mięśnie brzucha pobudza również perystaltykę jelit. . Nie wyczaiłem na którym programie najlepiej spala tłuszcz bo stosowałem najwięcej 2 program teraz od kilku dni jeszcze 6 bo fajnie napina mięśnie i trzyma je przez kilka sekund (8) i puszcza, czyli są tzw martwe ciągi które podobno fajnie spalają tłuszcz, jednak po tym się nie będę wypowiadał bo jeszcze za krótko żeby coś zobaczyć. Pytacie również o plastry ja je po każdym razie nawilżam wodą lub śliną :p (ale to z lenistwa) i zachowują się dobrze. Nie tracą na witalności. dodam że mam owłosioną klatkę i brzuch więc zużycie plastrów powinno być większe, a nie jest. Przepraszam, że się tak rozgadałem, ale widziałem taką potrzebę. Po moim świadectwie już 4 osoby kupiły sobie pas gdy same mogły zobaczyć jak to działa.
Jarenty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując