Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 07:47   #312
yoksa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Yoksa1 a jakiej długości masz igły w rollerze? Chodzi mi o to, że czytałam iż na głowę to tylko 0,2.
Moja długość to 1mm, używam go na twarz i skórę głowy także.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was ma doswiadczenie w walka z celulitem przy pomocy tego oto przyrzadu???? mam plan kupic rolke 0,5 mm ze wzgledu na dosc wszechstronne zastosowanie tej dlugosci igielek. i mam pytanie czy sklepowy kosmetyk na celulit typu ziaja rebuild reduktor celulitu moglby byc stosowanu na skore po rolowaniu????
0,5 na cellulit może być za krótki, a raczej na pewno. Ja mam 1mm i myślę aby na tę część ciała zakupić 1,5mm

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

noiestety bedę musiała zrobić pauzę w rollowaniu, ponieważ idę niedługo na wesele i muszę się troszkę opalić. mimo i ż tylko troszkę to słyszałam że opalanie sie nie sprzyja nakłuwaniu - mogą zrobić sie min. przebarwienia. Mam wc tego pytanie, czy któraś z Was wie jak to bedzie jak słoneczko zaświeci na maxa? Filtry? Czy zaprzestać kłucia?
yoksa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując