Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-10, 00:05   #1412
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Pięknie minęły Święta U teściowej było miło i sympatycznie Szkoda, że to tylko wyjątek od reguły. A może... Wolę jednak nie mieć nadziei, że coś się zmieni.

Tomcio był wesoły i grzeczny.

Mój sernik czekoladowy z musem malinowym natomiast powalił na kolana. Wiem, że to bardzo nieskromnie. Nie dało się jednak nie zachwycać tym cudem. Polecam! Przepis znajdziecie na KwestiaSmaku. Ciocia mojego męża, która raczej nie należy do wylewnych osób, stwierdziła, że nie jadła czegoś tak dobrego. Mój tato nie lubi wypieków, ale bardzo mu smakował. To był najlepszy sernik jaki upiekłam, a było ich już całkiem sporo
Cieszę się, że święta (nawet z teściową) się udały. Czy to ten przepis? http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...m/przepis.html Chyba wiem, co podpowiem cioci na najbliższą rodzinną imprezę.

U mnie też było nie najgorzej. Dzisiaj oglądaliśmy rodzinnie film "Nietykalni". Mimo że nie jestem fanką francuskiego kina, film mnie urzekł. Ciepły, dowcipny, bez zbędnego patosu czy głupich gagów. Całej rodzinie się bardzo spodobał i się nieźle uśmialiśmy. Polecam!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora