Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobiecy makijaż dla faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-01, 16:02   #17
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kobiecy makijaż dla faceta

Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Wg. mnie to dziwne, ale mówię co myślę. Dlatego napisałam. Jeśli chcecie usuńcie - nie przeszkadza mi to.
wizaz jest od pisania co sie mysli ale czasami takie komentarze sa nie na miejscu i nie wprowadzaja nic pozytecznego w watku a tylko sprawiaja przykrosc.


Cytat:
Napisane przez Nikitatv Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy i chęć pomocy. Rzeczywiście szkoda, że dzieli nas cała polska.

Szkoda, że wiele osób nie rozumie jak to jest być inną osobą, odbiegającą od przyjętych standardów, nie rozumie co to znaczy być TV, kiedy wewnątrz rozsadza cię potrzeba pokazania swojej piękniejszej połowy swego ja, a wiesz, że to w danej chwili, tygodniu, miesiącu jest niemożliwe, bo wiesz, że twój wygląd, jako kobiety, jest daleki od kobiecości, a wszystko co robisz, chcesz by było zrobione bardzo dobrze. Gdy wiesz, że pomimo faktu akceptacji mojej odmienności przez żonę, ona nie jest zachwycona, kiedy ty chcesz być NIĄ.
Nie jest łatwo prosić innych, by pomogli, nauczyli cię choć trochę kobiecości.
Kazdy w jakis sposob odbiega od normy
Tez nie pomoge bo z poludnia jestem, do Slowacji mam 30 min jazdy wiec typowy poludniowiec
Poki co najbardziej pomocne beda stepy jak sa na Youtubie bo ze znalezieniem osoby ktora na zywo bedzie pomagac itd to zawsze ciezko, a gdybys chodzila po kosmetyczkach i pytala to tez moze byc dla Ciebie troche krepujace, no ale moze takie wyjscie byloby najlepsze?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując