Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 19:27   #132
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
troszkę potłukł się ale przeżył zmienił imię na KOMANDOS
no to się ochrzcił

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ja się wkurzyłam,bo u mnie w żadnej naturze nie ma tego podkładu Bell

Enchanted ale słodka psinka

Lady moje świnki też sobie chodzą, my je najczęściej na kocu puszczamy i one wtedy biegają i się gonią
Moje też robią kwi kwi i mają łaskotki
teraz Twoja kolej

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dodałam foty do albumu od razu przepraszam za stanik w sukience ale jest z tych ozdobnych wykończony koronką u góry i tak się odznacza dziwnie musi być gładki do niej no ale przymiarka na szybko i foty z samowyzwalacza , od dołu trochę więc w ogóle super
sukienka - świetny kolor
kamizelka bardzo fajna
ta bluzeczka i czapa które wcześniej wstawiałaś też mi się bardzo podobają
podsumowując - zakupy na 6!

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
od czego są rodzice super

śliczniutka kuleczka

wiecie co już nie mogę patrzeć na ten mój odrost ale obiecałam sobie wytrzymać do piątku ale już mnie tak kusi bo jest ogromny i trochę się boję, że może wyjść nierówno z resztą włosków a wtedy chyba się pochlastam
ojj z rodzicami nie było łatwo..
jak z nią weszłam do domu, to myślałam, że mama mnie zabije wzrokiem - ona cały czas mi powtarzała, że mam się nie wygłupiać, że ona żadnego psa w domu nie zaakceptuje, że jednego już kiedyś mieliśmy i więcej nie chce, że to obowiązek i takie tam.. teraz to jest w niej po prostu zakochana, cały czas ją podpatruje, co robi, woła ją, bawi się z nią, jedzonko daje - no po prostu zmiana o 180stopni tato też zakochany, ale już mi zakomunikował, że wchodzić na spacerki to on nie będzie




nie czekaj, te trzy dni i tak Ci w niczym nie pomogą - farbuj dziś
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora