Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-30, 19:49   #4405
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Mam boxa! Aniyam, dziękuję za życzenia

Cały boxik super, cieszę się z zawartości. I póki co tylko miniatura Kenzo mi nie pasuje, bo spryskałam sobie nadgarstek próbką i to zdecydowanie nie mój klimat
O! I wzięłam dwie paletki syforowe, o te: http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...-oczu/P2346044

Jedna dla siostry, bo to taki uroczy dodatek do prezentu. I jedna dla mnie, bo to fajna opcja w podróż, kolory fajowe i mała jest, wszędzie się zmieści
I pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Maty, jak to maty Ale te opalizowane cienie Piękne są, aż się nie mogę doczekać, aż ich użyję
Ja też dziękuję

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za powodzenie misji praca oraz za pozytywny rozwój związku

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



no to życzmy sobie powodzenia


Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Proszę o poradę Wiem, że temat był wałkowany, ale nie mogę go znaleźć. Czy bezbarwna konturówka do ust Sephory jest dobra? Czytałam kiedyś, że Diora bardzo chwalicie.
Ja ją mam, Diora nie miałam, nie jest taka zła, u mnie się sprawdza, może nie jest żadne woow, ale daje radę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora