Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 19:55   #4408
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
O tak

Dzięki że napisałaś, ja mam właśnie ciemne usta, i wszelakie ponoć 'jasne' pomadki, wypadają u mnie dość ciemno. Jak już będę miała bon przejdę się do D i poproszę żeby pani mi nałożyła jakieś
Wiesz co z nią nie jest problem taki że wypada ciemno, tylko przez to ze ma takie wybiórcze krycie to wyglądam w niej jak na kacu, bo mi miejscami ta ciemność prześwituje. Moim ulubionym Maczkiem codziennym jest Kinda Sexy, mat taki ciemniejszy neutralny lekko różowy, idealny balans pomiędzy rózem a bezem. Choć wykończenie amplified jest lepsze, równie trwałe naturalne wykończenie ale bardziej łaskawe dla ust.





Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Niestety też tak mam
Używam pomadkę Maybelline color whisper, nie pasuje mi ona, bo kolor znika po pół h, wysusza usta i zastanawiam się czy nadal się męczyć, czy wywalić

Nie ma sensu używać czegoś co się nie sprawdza. Ja właśnie porozdawalam dziś multum kosmetyków po siostrach bo już nawet mi się tego używać nie chciało żeby zużyć.




Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zapasy i może jakieś ciuchy w których nie chodzę, buty itp.



Powodzenia, ciężko z tym idzie niestety. Ja ostatnio powystawialam zalegające rzeczy i na dobrą sprawę w miarę korzystnej cenie udało mi się bronzer estee sprzedać za 100, a tak to guerlain itp po 40 zł max pełnowymiarowe ;/


Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wzięłam tę szminkę jako gratis i jak do tej pory nie miałam odwagi się pomalować.

właśnie ja ją też jako gratis wzięłam, sama pewnie bym się nie skusila bo to zupełnie nie mój kolor, miałam brać jakąś kolejna pomarańczowa czerwień ale tyle ich mam że zaszalalam z fuksja i nie żałuję







Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Proszę o poradę Wiem, że temat był wałkowany, ale nie mogę go znaleźć. Czy bezbarwna konturówka do ust Sephory jest dobra? Czytałam kiedyś, że Diora bardzo chwalicie.
Sephory nie miałam, ale Dior i Make up factory są bardzo dobre.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora