Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-26, 17:11   #51
Liduska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Mam lampę Neonali 12 W koloru czarnego. Mała zgrabna, ma zdejmowany dół ( na magnes) - jakby się stopy chciało ,,robić". Kosztowała na stoisku 160zł( mąż mnie uświadomił, że TA kosztowała 199zł, 160 kosztowała UV, którą oglądałam )
Tylko babeczka uprzedzała, że ledy są fajne, szybciej utwardzają, ale nadaje się tylko do lakierów hybrydowych, paznokci żelowych czy innych cudów się tym nie zrobi. Mi pasuje- ja mam ją mieć tylko do użytku domowego- podobno dziewczyny sobie chwalą i co ważne, nie trzeba żarówek wymieniać. I podpatrzyłam, że te lampy mają dziewczyny na stoiskach w marketach, które robią hybrydy. U mnie w M1 jest w pasażu stoisko- 4 stanowiska i można bez zapisywania się iść do manicurzystki, właśnie na hybrydy i tam mają te lmapy Neonail. "Przerób" kobiet mają duży czyli te lampy się muszą sprawdzać.
Po świętach zacznę testować jak lampa się sprawdza z lakierem Neonail 3w 1. I dam znać. Podobno lakiery są ok., moja koleżanka stosowała też tańsze wersje lakierów i szybko odpryskiwały- a te sobie chwali,ale ma lampę UV.
Dam znać jak opinie kontra rzeczywistość

Edytowane przez Liduska
Czas edycji: 2015-12-27 o 21:01 Powód: dopisanie jeszcze
Liduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując