Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-05, 21:05   #2829
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Pilnie potrzebuję pomocy przed moim pierwszym truskawkowym zamówieniem - mój TŻ strasznie się piekli. Chce zapłacić kredytówką. Czy dane w billing adress to dane właściciela karty? Z góry dziękuję za pomoc.
Nie, to adres osoby, która ma zarejestrowane konto (dany adres jest przypisany do danego konta mailowego, powiązanie tworzy sie podczas pierwszego zamówienia).

I nie musi to wcale być adres właściciela karty (wiem, co piszę, kilku Wizażankom robiłam zamówienia z ich kont Truskawkowych, a płacąc swoją kartą).

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
to teraz głupie (pewnie) pytanie: po dodaniu wszystkich zachcianek wpisuję adres e-mail, potem muszę wpisać e-mail jeszcze raz wraz z danymi w billing adress, czy to musi być ten sam e-mail. Wprost: czy mogę zarejestrować swój e-mail (w celach bonusowych) i czasem płacić nie swoją kartą?!
yyy, ja raz wpisuję email - na początku. Potem już nie wpisuję.

I jak wyżej - możesz płacić kartą kogoś innego (albo ten ktoś płacić za Ciebie) - to nie ma znaczenia.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora