Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 16:38   #924
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Tia expertQubisia a bys sie zdziwiła na mojej półce mało jest kosmetyków..podklady,pude r pierwszy nie w sumie drugi ale clarinsa od razu sprzedałam wiec dior jest pierwszy ktorego dłużej uzywam,jedna maskara, cienie,brązer i kremy do papy..Fakt duzo i czesto kupuję ale to co mnie nie pasi zaraz sprzedaje i tak oto sprawdzam,metoda prób i błędów sobie dogadzam:love : a lubić dogadzanie och lubić z racji kiedys modelingu a teraz po prostu chęci ładnego wygladu czytam i interesuje sie nowosciami kosmetycznymi..Marcelinko moja cera jest mieszana w kierunku suchej więc lepszym doradca bedzie Lapuś (cera sucha) ale biotherm skin vivo mozesz przetestować,vichy retinol Ha .Kwestia podkladu hm z tego co pamietam cosmelanki fanatyczki podkladowe o cerze suchej zachwalały Shiseido ma wysoki faktor ochronny,diora sculpt...jezeli masz mozliwosc idz do sephory i powiedz babie :kobieto chce byc piekna ,mam cere taka i taka i licze na pomoc expertapodniesie sz jej morale i zobaczysz ze da Ci probek co nie miara i doradzi a ty w domciu potestujesz a kupisz na allegro bo to zawsze taniej BETI chce olay przetestowac chcę i neo mozesz mi dac troche to ja tobie pigmanormu dam kcesz? i probaski loreala kremu co to mi spasował tak..o Marcelinko moze ten zestaw Loreala co ja nabylam w saszetkach?jest krem na dzien i serum na noc ..http://allegro.pl/item1161820733_now...5ml_25_ml.html BETI mikra to mikrodembrazja..Lapi mozna mozna najpierw zrobic ale poczekaj 1,5 tyg z neo i wtedy apilkuj

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

A pasowanie na experta mi sie podoba:roza : do usług DROGIE PANIE:l ove:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując