Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poczta polska - zagubiony list, sledzenie przesylki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-24, 11:55   #30
michasia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Poczta polska - zagubiony list, sledzenie przesylki

Dzien dobry wszystkim!!

Mam problem z listem poleconym. Załatwiałam wizy przez biuro pośredniczące. Wysłałam im listem poleconym paszporty, które doszły na następny dzień. Biuro pośredniczące ów wizy załatwiło i pocztą polską nadało list polecony za potwierdzeniem odbioru w poniedziałek(20.03.2012). Do dziś dnia listu z paszportami nie ma a minęło już 5 dni. Biuro pośredniczące przesłalo mi nr. R, dzięki któremu można śledzić przesyłkę na necie. Po wpisaniu nr wyskakuje mi komunikat : brak przesyłki o danym numerze identyfikacyjnym. Na poczcie pani powiedziała mi, ze najprawdopodobniej przesyłka zginęła i, ze będę mogła złożyć reklamację po upływie 14 dni tylko, ze ja nie mam 14 dni!!! 6.03 mamy lot. W sumie zgubione zostały dwa paszporty(200PLN), dwie wizy do Chin o łącznej wartości 770PLN. Koszt wyjazdu, do którego skutku nie dojdzie to około 6000PLN. Pytanie mam: czy jest możliwe, ze przesyłka nie opuściła punktu, w którym została nadana? Czy jeżeli tam się zjawię to czy znajdzie się ktoś łaskawy i poszuka jej dla mnie?? Do wylotu mam jeszcze 7dni. Nie chcę odpuszczać bo za dużo mogę stracić a opcja 14-dniowa nie wchodzi w rachubę bo ten termin upływa za 8 dni POMOCY!!!!
michasia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując