Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-27, 13:57   #190
wgrolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Koło mnie taki jest. Są też karmy, ale nie ma zwierząt w sprzedaży.
Właściciele zatrudniają pracownicę. Sami zajmują się zaopatrzeniem i sprzedażą w internecie.
Punkt na sklep raczej nie najlepszy (środek osiedla domów jednorodzinnych), klientów z Ideaprestige rzadko widzę, ale biznes im się chyba kręci, skoro właścicieli stać na wynajem lokalu, wynajem mieszkania dla siebie, opłacenie pracownicy i prywatną placówkę edukacyjną dla 2 dzieci (1800zł od dziecka, bo to Montessori). Oczywiście być może mają jeszcze inne źródła dochodów, o których sąsiedzi nie wiedzą
To już duże przedsięwzięcie, ja chyba bym nie dał rady czegoś takiego prowadzić. Jeśli ktoś ma uzdolnienia komputerowe to może próbować swoich sił w tworzeniu stron www (tym bardziej jak ma uzdolnienia graficzne) - taką działalność można prowadzić jednoosobowo i koszty są stosunkowo niewielkie. Mój kumpel tak pracuje, na początku pomogła mu taka firma która wspiera młodych przedsiębiorców, ogarnia kwestie formalne i papierologię co często jest problematyczne dla młodych osób. Plus prowadzą księgowość co dodatkowo ułatwia życie. Ja chyba jednak na razie pozostanę na etacie
wgrolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując