Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studniówka, sukienka i odkryte palce :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-07, 16:06   #2
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Studniówka, sukienka i odkryte palce :P

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam do was pytanko
Chodzi o buty na studniówke ale od początku. Kupuje sobie sukienke taką do kolan i napewno wkładam rajtuzy. Pójście z gołymi nogami całkowicie odpada. I tez mam sobie zamiar kupic buty z odkrytymi palcami ale czy w takim razie pasują do tego raituzy? Jakos sobie nie moge wyobrazi rajtuz do takich butów. Co wy o tym myslicie, jak to bedzie wygląda? Więc w takim razie zostaje mi albo kupic buty z zakrytymi palcami albo długa sukienka??
najwazniejsz zeby buty pasowały do sukienki-nie tylko kolorem ale również kształtem,wklej moze fotke sukienki którą zakładasz to może łatwiej bedzie doradzic jakie buty dobrac zeby pasowały z rajstopami.wiesz jesli kupisz ponadczasowa prosta sukienkę np czarną,ubierzesz matowe grube czarne/fioletowe/granatowe rajstopy i kupisz ciekawe czarne buty na grubym slupku bez palców i bez zadnych ozdóbek bedziesz wyglądała pięknie,czarne buty i czarne rajstopy pięknie współgrają z granatem lub ciemnym niebieskim.polecam jednak zakryte buty-znajdziesz na pewno odpowiednie

Edytowane przez buttreflyyyy
Czas edycji: 2008-01-07 o 21:33
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując