Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-30, 19:41   #1089
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Dziękuję

Z Kolastyny to mus i rzezcywiście ma taką bardziej musową konsystencje niż masło - taką bardziej "puchatą" i ciut lżejszą. Przyjemnie nawilża, odświeża. Podoba mi się nie robi krzywdy mojej suchej skórze. Wchłania się dość szybko ale skora nie jest potem tępa ani szorstka.

Smackersy. Oj miałam fioła na ich punkcie. Wydaje mi się że generalnie mają kusić zapachem i kolorowym opakowaniem. Nie mniej jednak "coś tam robią". Nie jest to zbyt intenywna pielęgnacja ale dla ust niewymagających się spiszą. Choc w sumie dużo zależy od serii. Bardzo luię Squezzy - wydaje mi się że one najlepiej chronią bo sa gęste dosyć i robią fajną warstewkę na ustach.
Mam zamiar pozużywac smackersy i zostać tylko z Tisane (ewentualnie kupować Squezzy )
Dzięki za odp.
Chyba się skuszę na Smackersa, choć jednego na próbę
A w przerwach będę się wspomagać Tisane.

Cytat:
Napisane przez aniaa9922 Pokaż wiadomość
Hmm moje ostatnie zakupy

i mój ulubiony szamponik nawet na fotce jakims cudem hehe, o wlosach ostatnio zapomnialam to teraz szampon i odzywka
Czy szampon do włosów Johnson's Baby nie zrobi krzywdy włosom przetłuszczającym się? Ostatnio tak sobie nad nimi pomyślałam, ale boję się, że skoro to wersja dla maluchów to są pewnie delikatne, ale nawilżające.
Jakie Ty masz włosy i jak Ci służy ten szampon?

I co sądzisz o kremie antybakteryjnym AA? Ma działanie matujące?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora