Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-16, 14:20   #3255
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
moim najgorszym problemem sa rozszerzone pory i zaskórniki, których ni siak nie mogę sie pozbyc.
Mi ad pomógł bardzo na zaskórniki.

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
AD nie podrażniał mnie od samego poczatku (może troszeczke) i nakładam dośc dużo go na twarz. Co to znaczy, że na mnie nie działa ?
Nie, to nie oznacza, że na Ciebie nie działa. Mnie też nie podrażniał, a działał. Cierpliwości. Wmasowuj dobrze w skórę [podobno lepsze i szybsze efekty].

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Czy mi pomoże na mój problem ?
A skąd mamy to wiedzieć? Jak pomoże to zobaczysz. Nie na każdego działa to samo, nie da się tego ocenić.

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Wczoraj wyskoczyły mi 2 ropne syfy i czasem niewiem czy po tym AD. Ale szybko sie goją, prawie już ich nie widac . Czy to możliwe że ten AD wyciąga wszystko na wierzch ?
Tak ad może wyciągać syf na wierzch bo to kwas i takie jest jego działanie.

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
bo narazie poprawy nie widze
Po tygodniu poprawy na pewno nie zobaczysz. Po około miesiącu powinno być już widać jakieś efekty [choć nie zawsze na plus, bo może akurat wtedy zacznie się wysyp, ale to nie reguła].


Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Edit: Pani dermatolog kazała mi jeszcze kupic epiduo (niby na syfy i zaskórniki), a latem dopiero acne derm (na plamy i blizny), lecz gdy przeczytałem jak epiduo podrażnia to postanowiłem kupic Acne derm, a Epi dopiero w wakacje
Epiduo to mocny lek, ale nie każdego podrażnia. To, że podrażni 99 na 100 osób, nie znaczy, że i u Ciebie tak będzie. Pozatym jeśli będzie podrażniał ,to wtedy zmniejsza się częstotliwość jego stosowania.
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2010-05-16 o 14:22
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora