Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plusy i minusy posiadania dużej ilości dzieci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-25, 16:01   #56
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Plusy i minusy posiadania dużej ilości dzieci

Cytat:
Napisane przez lucky83 Pokaż wiadomość
smieszna jestes,bez urazy,w moim poscie ani razu nie padlo slowo patologiczna.w kazdym domu dziecka w szczecinie prawie nie ma jedynakow,.w moim jest tylko 1 dziewczynka.to gratuluje bogatych rodzicow,ja tez sama na siebie zarabiam i nie naciagam rodzicow i moich tez stac na zagraniczne wycieczki.do tego mamy dzxieci wielodzietnych czesrto sa zaniedbane,bo nie maja czasu ani kasy na zabiegi kosmetyczne o czym inne panie tu pisaly,ale tylko na mnie wrzask podnoslyscie.tez pisalyscie,ze jest mniej kasy na swoje wydatki.
To juz teraz wiem, gdzie pracujesz i stąd to "słownictwo"

Moj Tz jest z wielodzietnej (3) skończył studia znalazł się w gronie 5% najlepszych absolwentów, siostra skończy studia w przyszłym roku, a brat na razie został przy technikum.
Moja teściowa jest kobietą zadbaną, bo umiała rozegrać sprawe podziału obowiązków. Dodatkowo obydwoje z teściem może i klepali biedę, jak teściowa była na wychowawczym, ale tak nie należeli do "marginesu".

Ja jestem jedynaczką i co? I jest mi smutno, nie mam podpory w postaci rodzeństwa. Co z tego,że sa znajom. Rodzeństwo to zawsze rodzeńswto!

Lucky piszesz o tyhc weselach znowu- przezciez sama jesteś przeciwniczką wesel, to w takim razie po co innym każesz.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując