Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-15, 10:43   #4995
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Kolejne Mamusie dzieciaczki witają. Majówki rodzą, czerwcówki czekają. V-VI 201

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Czy dzisiaj jest jakies Swieto Kuriera, czy jak? Bo wszystkie czekamy na niego jak na Swietego Mikolaja Ale chyba nie na tego samego, bo sie mozemy nie doczekac
Do mnie dzwonil, bedzie 11-12. Jedzie moj pas poporodowy, wiec dzisiaj na kawe z przyjaciolkami odpicuje sie moze w jakas kiecke (o ile mi cycory wejda do srodka).

Mój już był i tylko mi nerwy zepsuł. Dostałam uszkodzoną paczkę. Skapłam się jak wyszedł i darłam się na niego przez okno by wracał. Spisał protokół, ale czy coś z tego będzie nie wiem. A przewijak uszkodzony. Dźwoniłam do firmy od której kupowałam, babka kazała przesłać mailem skan protokołu i opisać sprawę. Także czekam.
Mam nadzieję, że Wasze paczki będą szczęśliwe. No i wypad na kawkę w super kiecce się uda A piersi może jakoś się upcha, najwyżej będziesz nęcić facetów wokoło
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora